top of page

Concerttip | A Surge of Extacy - Melkweg

Bianca van B

The Curse Made Flesh (TCMF)
The Curse Made Flesh (TCMF)

Een golf van XTC, extreme muziek waarmee je momenten van zowel intensiteit als absolute rust zult ervaren. Deze avond zit vol kleur en duisternis, volume en sereniteit, met spannende projecten die indie, punk, death metal en progressieve metal omarmen.



"I'm so lovestruck, it's making me sick", is niet alleen een uitspraak van tienermeisjes, maar ook van de band AMBO. Hun gedeelde liefde voor bands zoals ‘Bring me the horizon’, ‘Pierce the Veil’ en ‘Poppy’, resulteerde in een unieke sound die bestaat uit gruizige riffs, in-your-face drums, en een onbeteugelde energie op het podium. Het vijftal is klaar om de tent vakkundig te slopen. Huilen doen we niet meer thuis in bed, maar gewoon in de pit!


HYLA is een krachtige, gepassioneerde en intense progressieve metal machine. Verwacht een fusie van excentrieke songwriting, ritmisch complexe riffs en hemelse soundscapes. Deze unieke eenheid vormt een authentiek fundament voor hun existentiële en diep persoonlijke teksten. HYLA's sonische aardbeving verplettert de fundamenten van elk podium en boeit het publiek met hun massieve, strakke en organische geluid.


Complexe riffs, uiteenlopende texturen en technische elementen definiëren de muziek van Javier Valdi. De in Amsterdam woonachtige, Spaanse gitarist onderscheidt zich door zijn virtuoze metal-composities en unieke speelstijl waar een breed scala aan genres aan ten grondslag ligt. 


Zwevend door een droom, geblinddoekt door een storm. De songs van Kasmin vragen je om je compleet over te geven aan de muziek. Intensiteit, verdriet, melancholie, een heel scala aan emoties om je aan bloot te stellen. De composities worden gebruikt om het uiterste uit deze emoties te halen, het verhaal staat centraal en structuur komt als laatst. 


The Curse Made Flesh (TCMF) brengt vlijmscherpe psychedelische metal die zowelinsidersals mensen buiten de scene lijkt aan te spreken. Deze vier mannen lanceren een ritmische, disharmonische aanval en vegen alle vormen van weerstand weg. Nog voor de release van hun debuutalbum heeft TCMF hun plaats in het grote speelveld van de extreme muziek al opgeëist.



(Bron: Melkweg)


Dinsdag 13 mei, Melkweg (Amsterdam, NL)



bottom of page